Projekt Jadwigi Tynor - łóżko szpitalne "Teddy Bed" nominowane do finału konkursu DOBRY WZÓR 2018

Projekt dla firmy Formed Sp. z o.o. Sp. k.
Autor: Jadwiga Tynor
2018

Informujemy, że w dniu 5 lipca 2018 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyły się Obrady Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018, podczas których wybrane zostały produkty i usługi kwalifikujące się do finału konkursu i wystawy.

Mamy przyjemność poinformować, że produkt firmy Formed Sp. z o.o. Sp. k. łóżko szpitalne młodzieżowe Teddy Bed został pozytywnie oceniony przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018 i zakwalifikował się do finału konkursu. Gratulujemy! Tym samym zostanie zaprezentowany na wystawie „DOBRY WZÓR 2018", ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 25 października -9 grudnia 2018. Państwa produkt zostanie także umieszczony w katalogu wystawy. Już od dziś możecie Państwo posługiwać się znakiem „Finalista konkursu Dobry Wzór 2018" - znak graficzny prześlemy Państwu mailem. Lista finalistów konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej Instytutu oraz na Facebooku.

Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta i tym samym wybór finalistów staje się coraz trudniejszy. W tym roku do konkursu zgłoszono 192 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. Zgłoszone do konkursu produkty i usługi oceniane były według następujących kryteriów: cechy wizualne, cechy użytkowe, cechy ekonomiczne i wartości dodatkowe, które wyróżniają produkt i usługę - innowacyjność, oryginalność, komfort użytkowania. Pozytywna ocena wszystkich Ekspertów w każdym z kryteriów kwalifikowała produkt i usługę do dalszego etapu.

Komunikat IWP 26 ‎lipca ‎2018

 


Sukcesy